Talent voor groei
Op zoek naar personeel?
  • Regionale focus met landelijke dekking en netwerk
  • Compleet aanbod dienstenpakket onder één dak
  • In-house partner bij de hogescholen

Recruitment

Aeres Agree heeft ervaren recruitment medewerkers binnen verschillende vakgebieden:

Food
Jacqueline Kuiper

Senior Consultant Werving & Selectie
Wageningen
T 0317 486318
M 06 21848451
E j.kuiper@aeres.nl

Wandert Mulder

Consultant Werving & Selectie
Leeuwarden
T 058 2846190
M 06 51228634
E w.mulder@aeres.nl

Silvie van Aanholt

Senior Consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T 073 6241199
M 06 11364911
E s.vanaanholt@aeres.nl

Sarie van den Boogaard
Junior consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T 073 6241199
M 06 51038795
E s.vandenboogaard@aeres.nl
Agribusiness
Olaf de Boer

Senior Consultant Werving & Selectie
Dronten
T 0321 313321
M 06 15078344
E o.deboer@aeres.nl

Marjon Kootstra - Beers

Consultant Werving & Selectie
Dronten
T 0321 313321
M 06 51265893
E m.kootstra@aeres.nl

Robert Veenstra

Consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T 073 6241199
M 06 46057476
E r.c.veenstra@aeres.nl

Simone de Boer

Junior Consultant Werving & Selectie
Dronten
T 0321 313321
M 06 29738582
E s.k.deboer@aeres.nl

Jan Gert Roest
Commercieel Manager
Dronten
T 0321 313321
M 06 51248676
E jgn.roest@aeres.nl

Meer over Jan Gert

Tuinbouw
Jan Gert Roest

Commercieel Manager
Dronten
T 0321 313321
M 06 51248676
E jgn.roest@aeres.nl

Martijn Haas

Consultant werving & selectie
Delft
T 015 2519301
M 06 11127371
E m.haas@aeres.nl

Robert Veenstra

Consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T 073 6241199
M 06 46057476
E r.c.veenstra@aeres.nl

Steven Madern
Consultant Werving & Selectie
Delft
T 015 2519301
M 06 53290167
E s.madern@aeres.nl
Backoffice - Recruitment
Anneke Winkelhorst

Office Assistant
Dronten
T 0321 387945
E a.winkelhorst@aeres.nl

Lucy van Rijswijk
Recruiter
T 073 6241199
M 06 46057478
E l.van.rijswijk@aeres.nl
Payroll en Online Recruitment
Hans Hartemink

Accountmanager
T 026 3695755 
M 06 22609294
E h.hartemink@aeres.nl

Bert Camphuis

Accountmanager
T 026 3695755
M 06 15189137
E b.camphuis@aeres.nl

Backoffice - Payroll en Online Recruitment
Martha van Os

Office Assistant
T 0321 387974
E m.vanos@aeres.nl

Dianne Aarden

Office Assistant
T 0321 387954
E d.aarden@aeres.nl

Annemieke Slootweg
Recruiter
T 026 3695755
M 06 53782070
E a.slootweg@aeres.nl