Talent voor groei
Op zoek naar personeel?
  • Regionale focus met landelijke dekking en netwerk
  • Compleet aanbod dienstenpakket onder één dak
  • In-house partner bij de hogescholen

Recruitment

Aeres Agree heeft ervaren recruitment medewerkers binnen verschillende vakgebieden:

Food
Jacqueline Kuiper

Senior consultant werving & selectie
Wageningen
T 0317-486318
M 06-21848451
E j.kuiper@aeres.nl

Silvie van Aanholt

Senior consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T 073 - 6241199
M 06 - 11364911
E s.vanaanholt@aeres.nl

Wandert Mulder

Consultant Werving & Selectie
Leeuwarden
T: 058-2846190
M: 06-51228634
E: w.mulder@aeres.nl

Sarie van den Boogaard

Junior consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T: 073 - 6241199
M: 06 - 51038795
E: s.vandenboogaard@aeres.nl

Agribusiness
Olaf de Boer

Consultant werving & selectie
Dronten
T 0321-313321
M 06-15078344
E o.deboer@aeres.nl

Marjon Beers

Marjon Beers
Consultant werving & selectie
Dronten
T 0321-313321
M 06-51265893
E m.beers@aeres.nl

Martje van Laatum

Consultant werving & selectie
Den Bosch
T 073-6241199
M 06-22933706
E m.vanlaatum@aeres.nl

Jan Gert Roest

Commercieel Manager
Dronten
T 0321-313321
M 06-51248676
E jgn.roest@aeres.nl

Robert Veenstra

Consultant werving & selectie
Den Bosch
T 073-6241199
M 06-46057476
E r.c.veenstra@aeres.nl

Simone de Boer

Junior Consultant werving & selectie
Dronten
T: 0321-313321
M: 06-29738582
E: s.k.deboer@aeres.nl

Martijn Haas

Consultant werving & selectie
Delft
T: 015-2519301
M: 06-11127371
E: m.haas@aeres.nl

Tuinbouw
Martijn Haas

Consultant werving & selectie
Delft
T 015-2519301
M 06-11127371
E m.dehaas@aeres.nl

Robert Veenstra

Consultant werving & selectie
Den Bosch
T 073-6241199
M 06-46057476
E r.c.veenstra@aeres.nl

Backoffice - Recruitment
Anneke Winkelhorst

Office Assistant
Dronten
T 0321-387945
E a.winkelhorst@aeres.nl

Payroll en Online Recruitment
Hans Hartemink

Accountmanager
T: 06-22609294
M: 06-22609294
E: h.hartemink@aeres.nl

Bert Camphuis

Accountmanager
T: 06-15189137
M: 06-15189137
E: b.camphuis@aeres.nl

Backoffice - Payroll en Online Recruitment
Martha van Os

Office Assistant
T: 0321-387974
E: m.vanos@aeres.nl

Dianne Aarden

Office Assistant
T: 0321-387954
E: d.aarden@aeres.nl