Talent voor groei
Op zoek naar een baan?
  • Persoonlijke aandacht en begeleiding
  • Onze consultants komen uit de sector
  • Schakel tussen opleiding en arbeidsmarkt

Recruitment

Aeres Agree heeft ervaren recruitment medewerkers binnen verschillende vakgebieden:

Food
Jacqueline Kuiper

Senior Consultant Werving & Selectie
Wageningen
M 06 21848451
E j.kuiper@aeres.nl

Silvie van Aanholt

Senior Consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T 073 6241199
M 06 11364911
E s.vanaanholt@aeres.nl

Wandert Mulder

Consultant Werving & Selectie
Leeuwarden
T 058 2846190
M 06 51228634
E w.mulder@aeres.nl

Sarie van den Boogaard

Consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T 073 6241199
M 06 51038795
E s.vandenboogaard@aeres.nl

Agribusiness
Olaf de Boer

Senior Consultant Werving & Selectie
Dronten
T 0321 313321
M 06 15078344
E o.deboer@aeres.nl

Jan Gert Roest

Commercieel Manager
Dronten
T 0321 313321
M 06 51248676
E jgn.roest@aeres.nl

Robert Veenstra

Senior Consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T 073 6241199
M 06 46057476
E r.c.veenstra@aeres.nl

Simone de Boer

Consultant Werving & Selectie
Dronten
T 0321 313321
M 06 29738582
E s.k.deboer@aeres.nl

Laura de Veer
Consultant Werving & Selectie 
Den Bosch
T 073 624 11 99
M 06 22 93 37 06
E l.de.veer@aeres.nl
Tuinbouw
Jan Gert Roest
Commercieel Manager
Dronten
T 0321 313321
M 06 51248676
E jgn.roest@aeres.nl

Meer over Jan Gert

Martijn Haas

Consultant Werving & Selectie
Delft
T 015 2519301
M 06 11127371
E m.haas@aeres.nl

Robert Veenstra

Senior Consultant Werving & Selectie
Den Bosch
T 073 6241199
M 06 46057476
E r.c.veenstra@aeres.nl

Backoffice - Recruitment
Anneke Winkelhorst

Office Assistant
Dronten
T 0321 387945
E a.winkelhorst@aeres.nl

Lucy van Rijswijk

Recruiter
T 073 6241199
M 06 46057478
E l.van.rijswijk@aeres.nl

Payroll en Online Recruitment
Hans Hartemink

Accountmanager
T  026 3695755 
M: 06 22609294
E: h.hartemink@aeres.nl

Bert Camphuis

Accountmanager
T 026 3695755
M 06 15189137
E b.camphuis@aeres.nl

Backoffice - Payroll en Online Recruitment
Martha van Os

Office Assistant
T 0321-387974
E m.vanos@aeres.nl

Petra Maaswinkel
Office Assistant
T 0321-387954
p.maaswinkel@aeres.nl
Annemieke Slootweg

Recruiter
T 026 3695755
M 06 53782070
E a.slootweg@aeres.nl


 



 

Aeres Agree gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses. Meer weten?