Inloggen

Medewerkers

Wij zijn Aeres Agree

Aeres Agree heeft ervaren recruitment medewerkers binnen verschillende vakgebieden.

Jacqueline Kuiper

Sr. Consultant Food
Wageningen

j.kuiper@aeres.nl
06 21848451

Wandert Mulder

Consultant Food
Leeuwarden

w.mulder@aeres.nl
06 51228634

Silvie van Aanholt

Sr. Consultant Food
Den Bosch

s.vanaanholt@aeres.nl
06 11364911

Laura de Veer

Consultant Agribusiness
Den Bosch

l.de.veer@aeres.nl
06 22 93 37 06

Simone de Boer

Consultant Agribusiness
Dronten

s.k.deboer@aeres.nl
06 29738582

Akke van der Meer-Terpstra

Recruiter
Dronten/Leeuwarden

a.vdmeer@aeres.nl
06 51265893

Marilyn Bartelen

Jr. Consultant Agribusiness
Dronten

m.bartelen@aeres.nl
06 15078344

Alies Haange

Sr. Consultant Agribusiness
Dronten

a.haange@aeres.nl
06 51248676
 

Martijn Haas

Consultant Tuinbouw
Delft

m.haas@aeres.nl
06 11127371

Manon Greeve

Consultant Agribusiness & Tuinbouw
Delft

m.greeve@aeres.nl
06 53290167


 

Lucy van Rijswijk

Consultant Tuinbouw
Den Bosch

l.van.rijswijk@aeres.nl
06 46057478

Mirjam Thijs

Recruiter
Den Bosch

m.thijs@aeres.nl
06 23726018

Noƫlla van der Meer

Recruiter
Den Bosch

n.vdmeer@aeres.nl 
0651038795

Anneke Winkelhorst

Office Assistant
Dronten

a.winkelhorst@aeres.nl
0321-387945

Hans Hartemink

Sr. Accountmanager
Velp

h.hartemink@aeres.nl
06 22609294

Bert Camphuis

Sr. Accountmanager
Velp

b.camphuis@aeres.nl
06 15189137

Leonie Heutinck

Consultant Groene Ruimte & Milieu
Velp

l.heutinck@aeres.nl  
06 53782070

Martha van Os

Office Assistant
Dronten

m.vanos@aeres.nl
0321-387974

Petra Hagedoorn

Procescoƶrdinator
Dronten

p.hagedoorn@aeres.nl
06 46057476




 

Aeres Agree heeft een partnership met alle agrarische hogescholen en de WUR