Inloggen

Medewerkers

Wij zijn Aeres

Aeres Agree heeft ervaren recruitment medewerkers binnen verschillende vakgebieden.

Jacqueline Kuiper

Senior Consultant Food
Wageningen

j.kuiper@aeres.nl
06 21848451

Wandert Mulder

Consultant Food
Leeuwarden

w.mulder@aeres.nl
06 51228634

Silvie van Aanholt

Senior Consultant Food
Den Bosch

s.vanaanholt@aeres.nl
06 11364911

Sarie van den Boogaard

Consultant Food
Den Bosch

s.vandenboogaard@aeres.nl
06 51038795

Olaf de Boer

Senior Consultant Agribusiness
Dronten

o.deboer@aeres.nl
06 15078344

Laura de Veer

Consultant Agribusiness
Den Bosch

l.de.veer@aeres.nl
06 22 93 37 06

Simone de Boer

Consultant Agribusiness
Dronten

s.k.deboer@aeres.nl
06 29738582

Akke Terpstra

Junior Consultant Agribusiness
Dronten/Leeuwarden

a.terpstra@aeres.nl
06 51265893

Martijn Haas

Consultant Tuinbouw
Delft

m.haas@aeres.nl
06 11127371

Lucy van Rijswijk

Anneke Winkelhorst

Office Assistant
Dronten

a.winkelhorst@aeres.nl
0321-387945

Hans Hartemink

Accountmanager Payroll
Velp

h.hartemink@aeres.nl
06 22609294

Bert Camphuis

Accountmanager Payroll
Velp

b.camphuis@aeres.nl
06 15189137

Martha van Os

Office Assistant
Dronten

m.vanos@aeres.nl
0321-387974

Petra Maaswinkel

Office Assistant
Dronten

p.maaswinkel@aeres.nl
0321-387974

Aeres Agree heeft een partnership met alle agrarische hogescholen en de WUR