Inloggen

Medewerkers

Wij zijn Aeres Agree

Aeres Agree heeft ervaren recruitment medewerkers binnen verschillende vakgebieden.

Wandert Mulder

Consultant Food
Leeuwarden

w.mulder@aeres.nl
06 51228634

Silvie van Aanholt

Sr. Consultant Food
Den Bosch

s.vanaanholt@aeres.nl
06 11364911

Alies Haange

Sr. Consultant Agribusiness
Dronten

a.haange@aeres.nl
06 51248676
 

Marilyn Bartelen

Jr. Consultant Agribusiness
Den Bosch

m.bartelen@aeres.nl
06 15078344
 

Laura de Veer

Consultant Onderwijs
Den Bosch

l.de.veer@aeres.nl
06 22 93 37 06

Remy Baeten

Consultant Food
Den Bosch

r.baeten@aeres.nl
06 53290167

Martijn Haas

Consultant Tuinbouw
Delft

m.haas@aeres.nl
06 11127371

Ellen Noordman

Sr. Consultant Agribusiness
Dronten

e.noordman@aeres.nl
06 46057478

Cindy van der Zee

Consultant Agribusiness
Dronten

c.van.der.zee@aeres.nl
06 29738582

Hans Hartemink

Sr. Accountmanager
Velp

h.hartemink@aeres.nl
06 22609294

Bert Camphuis

Sr. Accountmanager
Velp

b.camphuis@aeres.nl
06 15189137

Leonie Heutinck

Consultant Groene Ruimte & Milieu
Velp

l.heutinck@aeres.nl  
06 53782070

Mirjam Thijs

Recruiter
Den Bosch

m.thijs@aeres.nl
06 23726018

Anneke van der Meulen

Recruiter Agribusiness
Dronten/Leeuwarden

a.van.der.meulen@aeres.nl
06 51265893

Mila Stigter

Recruiter Onderwijs
Wageningen

m.stigter@aeres.nl
06 51509245

Petra Hagedoorn

Procescoƶrdinator
Dronten

p.hagedoorn@aeres.nl
06 46057476




 

Martha van Os

Office Assistant
Dronten

m.vanos@aeres.nl
0321-387974

Anneke Winkelhorst

Office Assistant
Dronten

a.winkelhorst@aeres.nl
06 21848451

Vacatures
inRegio Utrecht
inRegio Tiel
inVertrouwelijk
inVertrouwelijk
inVertrouwelijk

Aeres Agree heeft een partnership met alle agrarische hogescholen en de WUR